Home » Obchodní zastoupení
 
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Spolupráce PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Wednesday, 24 October 2018 14:42
There are no translations available.

Společnost Chlebo, s.r.o. získala důvěru a oprávnění zastupovat na území Evropské unie významnou vietnamskou společnost VINASEM ITI., a.s., se sídlem v Hanoji-Vietnam, která na základě udělené licence je pracovní agenturou poskytující služby v oblasti zaměstnanosti nejen ve Vietnamu, ale má oprávnění vysílat vietnamské pracovníky do zahraničí.
 
Cílem společnosti VINASEM ITI.,a.s. je budování její dobré pověsti a kvalitní a přátelské vztahy se svými partnery a zákazníky. Díky dlouholeté zkušenosti na trhu práce si vybudovala potřebnou důvěru jak u žadatelů o práci v zahraničí, tak i u zahraničních zaměstnavatelů. Proto může vysílat pracovníky, kteří se úspěšně uplatňují na pracovních trzích v mnoha různých odvětvích a profesích do mnoha zemí světa jako například, Japonska, Jižní Koreje, Malajsie, Singapuru, Tchaj-wanu, Kanady, Německa ad. 

Podle konkrétní specifikace zaměstnavatelů vyhledáváme pracovníky, kteří mají zájem o dlouhodobý pracovní poměr, požadovanou kvalifikaci, odpovídající praxi, dovednosti a kteří získali příslušné povolení pro tuto práci. Jedná se převážně o mladé pracovníky, kteří se vyznačují vysokou pracovitostí, disciplinovaností, skromností a učenlivostí.
Máme k dispozici široký výběr žadatelů s různými profesemi, potřebnou kvalifikací a praxí. Můžeme nabídnout profese např. řidič, strojník, zámečník, obráběč kovů, frézař, svářeč, obsluha CNC strojů, operátor výroby, dělník, montážní pracovník, skladník, ale i další profese.

Cílem naší spolupráce je oboustranná spokojenost zaměstnavatele i pracovníků. Jsme přesvědčeni, že jsme schopni společně zabezpečit obsazení jednotlivých volných pracovních pozic ve vaší firmě a tím vám pomoci realizovat vaše zakázky. 
 
Jestliže se rozhodnete naši nabídku využít pro váš další rozvoj, bude to pro nás velkou ctí. Pro naši vzájemnou spolupráci bude potřebné poznat všechny dostupné informace k vykonávané práci, způsobu odměňování zaměstnanců, hodnocení jejich pracovního výkonu a chování, ubytování, stravování, sociální zázemí apod.

Jsme připraveni naši nabídku osobně projednat a společně s vámi řešit rozsah vaší poptávky, popřípadě další možné otázky.

Last Updated on Wednesday, 24 October 2018 14:53